Anasayfa | Site Haritası | İletişim
Türkçe | English
English

SOSYAL SORUMLULUK

Sosyal Sorumluluk Anlayışımız
Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri
Çevre Bilinci
 

SOSYAL SORUMLULUK FAALİYETLERİMİZ

 

 

Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu
Tanıtım Broşürü

 

Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu , hayırsever sanayici Merhum Naci Topçuoğlu tarafından Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nde yaptırılmış , 2007 – 2008 eğitim-öğretim yılında eğitim vermeye başlamıştır.Başlangıçta Halıcılık ve Plastik Teknolojileri Programları olmak üzere iki bölüm ile eğitim- öğretim vermeye başlayan yüksekokulumuzda, 2009-2010 eğitim öğretim yılında Dış Ticaret ve Gümrük, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, İşletme Yönetimi, Lojistik ve Gıda Teknolojileri programlarının açılmasıyla birlikte toplam bölüm sayısı 7’ye , 2010-2011 eğitim öğretim yılında Ayakkabı Tasarımı ve Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri ( Kuruyemiş üretimi ve teknolojisi) programlarının açılmasıyla bu sayı 9’a yükselmiştir.

 
İnayet Topçuoğlu Tıp Merkezi

 

2002 yılında kurulan İnayet Topçuoğlu Tıp Merkezi, bölgedeki hastalara sağlık hizmeti vermek üzere Büyükşehir Belediyesine tahsis edilmiştir. Yaklaşık günde 1.250 hasta girişi olan İnayet Topçuoğlu Tıp Merkezi, kadın doğum, dahiliye, genel cerrahi, genel poliklinik, nöroloji,psikiyatri, intaniye, çocuk, fizik tedavi, ağız ve diş laboratuar gibi branşlarda verdiği başarılı sağlık hizmeti ile gerek Gaziantep gerekse bölge illerinden gelen hastalara kaliteli sağlık hizmeti sunmaktadır.

 
Ali TOPÇUOĞLU Cami

 

Yaklaşık 2.500 kişinin aynı anda ibadet edebildiği, Şehir Merkezinde Sarıgüllük Bölgesindeki Ali Topçuoğlu Cami'si 2001 yılında hizmete girmiştir.

 
Mustafa TOPÇUOĞLU Cami

 

2010 yılında inşaatına başlanan ve bir bölümü ibadete açılan yaklaşık 3.500 kişinin aynı anda ibadet edebileceği, 4. Organize sanayi Bölgesindeki cami tam olarak 2013 yılında hizmete girmesi planlanmıştır.

 
Vedat TOPÇUOĞLU Anadolu Lisesi

 

24 derslikli Vedat Topçuoğlu Anadolu Lisesi 2012 yılında eğitime açılmıştır.

 
Ali Topçuoğlu Endüstri Meslek Lisesi

 

2013 yılında eğitime açılması plananan Ali Topçuoğlu Endüstri Meslek Lisesi 24 dersliklidir.

 


 

 

(342) 337 11 80 (8 hat)
(342) 337 20 28
info@gulsanholding.com
http://www.facebook.com/gulsanholding
http://www.twitter.com/gulsanholding