Ad / Soyad * :
Telefon :
E-Posta * :
Açiklama
:
Güvenlik Kodu*

:

* isaretli alanlari doldurmak zorunludur

Anasayfa | Site Haritası | İletişim
Türkçe | English
English

ÜRÜNLERİMİZ

PP BCF Halı İpliği
PP Spunbond Nonwoven
Hijyenik Film
PP Torba
Sentetik İplikler
 

ALIŞVERİŞ TORBASI

Detaylı Bilgi İstiyorum

%100 orijinal PP hammaddeden üretilen blok tabanlı alışveriş çantası; çevreye duyarlı, geri dönüşebilen, istenen renk ve ölçülerde, alternatif  kulp seçenekleriyle, taşıma kapasitesi yüksek ve uzun ömürlüdür. 

 

İstenilen renk ve gramajlarda üretilebilen alışveriş torbası, çift yüze ve tabana 8 renge kadar flekso baskı veya fotoğraf kalitesinde film uygulamalı baskı yapılabilmektedir. Torbanın dayanıklı ve tekrar kullanılabilmesinden dolayı torba üzerinde bulunan marka ve reklam uzun süreli olmaktadır.

 

Gülsan'ın ürettiği kendinden kulplu alışveriş çantası Türk Patent Enstitüsü tarafından "TR 2008 08534 Y" numarasıyla belgelendirilmiştir.

 

PP' den üretilen alışveriş torbası kullanıldıktan sonra geri dönüştürülerek elde edilen PP granül birçok sanayi dalında hammadde olarak kullanılmaktadır.  Ayrıca;  bilindiği üzere PP non-toxic bir malzeme olması sebebiyle toprağa ve suya zarar vermez, doğa dostudur.  Alternatifleriyle kıyaslandığında üretim proseslerinde yapıştırıcı vs. kimyasal madde kullanılmadığından özellikle gıda ürünlerinin taşınmasında kullanılmaktadır.

 

Kullanıldığı sektörler;

Gross marketler, mağazalar, fuarlar vb gibi sektörlerde kullanılmaktadır.(342) 337 11 80 (8 hat)
(342) 337 20 28
info@gulsanholding.com
http://www.facebook.com/gulsanholding
http://www.twitter.com/gulsanholding