Anasayfa | Site Haritası | İletişim
Türkçe | English
English

FAALİYET ALANLARI

Gülsan Sentetik
Gülpa Pazarlama
Gül Enerji
İnnova Elektrik
Kaşmir Yapı
Topçuoğlu Otomotiv
Gülsan Egypt
Paşa HES Elektrik
 

KAŞMİR HALI

 

Gülsan Holding çatısı altında 2005 yılında kurulan ve halı pazarının lideri olma hedefiyle hareket eden Kaşmir Halı, aradan geçen kısa süreye rağmen hedefine ulaşmıştır. 2007 yılında ‘’Yılın markası ‘’ ödülünü alan Kaşmir Halı ,İLKleri ve İLKeleriyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak , dünya standartlarında insan ve çevre dostu ürünler sunmaktadır.

 

80.000 m² lik bir alan üzerinde kurulu olan Kaşmir Halı, modern teknolojiyle donatılmış tesislerinde 16 farklı kalitede üretim yapmaktadır. Yılda 9 milyon metrekare üretim hacmine sahip olan Kaşmir Halı, 2012 yılında üretim kapasitesini 12 milyon metrekareye çıkarmıştır


Her bütçeye ve her beğeniye yönelik geniş ebat, desen ve renk çeşidiyle hizmet veren Kaşmir Halının misyonu, üretimden satışa ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktır..


Yurtiçinde 10 bölge bayii ve 1200'ün üzerinde satış noktasıyla hizmet veren Kaşmir Halı, teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden, üretimini en son teknolojiye sahip üretim teknikleriyle gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir kuruluştur.

 

http://www.kasmirhali.com

 


 

 

(342) 337 11 80 (8 hat)
(342) 337 20 28
info@gulsanholding.com
http://www.facebook.com/gulsanholding
http://www.twitter.com/gulsanholding