Bize Ulaşın TR | EN

Eğitim

Sahip olduğumuz en değerli kaynağın insan olduğu bilinciyle eğitime büyük önem veriyor, geleceğimizi oluşturacak öğrencilerimizin eğitim imkanına sahip olmaları için bize düşen görevi yerine getiriyoruz.


Bu sorumluluk duygusuyla topluma kazandırdığımız okullarımız;

Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu

Vedat Topçuoğlu Anadolu Lisesi

Ali Topçuoğlu Endüstri Meslek Lisesi

Vedat Topçuoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

Berrin Topçuoğlu Anadolu Lisesi

Mücevher Topçuoğlu Anadolu Lisesi

Sağlık

Toplum sağlığı ve çalışma arkadaşlarımızın sağlığı için çalışmalarımızı sürdürüyor, sorumluluğumuzun bilincinde olarak her geçen gün desteğimizi arttırıyoruz.


2002 yılında sağlık hizmeti vermek üzere kurulan Inayet Topçuoglu Hastanesi, Büyükşehir Belediyesine tahsis edilmiştir.

Her yıl Gülsan Holding çalışanları olarak Kızılay'a kan bağışında bulunuyoruz,

Koronavirüs’e (Kovid-19) karşı etkili tedavi yöntemleri arasında yer alan İmmün Plazma Tedavisi için Gülsan Holding çalışanları olarak kan bağışında bulunuyoruz,

Çevre

DOĞAYA SAYGILI ÜRETİM ANLAYIŞI İLE

Makine parkurumuzu ve üretim alt yapımızı teknolojik gelişmeler ışığı altında sürekli yeniliyor, sınırlı olan enerji ve hammadde kaynaklarımızı minimum şekilde kullanıp maksimum verimi hedefleyecek şekilde doğaya saygılı, ulusal ve uluslararası arenada rekabet edebilen bir üretim anlayışını benimsiyoruz.

ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA ÖNCE İNSAN

Üretimimizin her aşamasında; çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği açısından en yüksek standartlarda çalışabilmesi adına gerekli olan tüm önlemleri alıyor ve sürekli olarak bu konuda kendimizi geliştirip insan onuruna yakışır bir çalışma ortamı sağlıyoruz.

Toplumsal Sorumluluk

Gülsan Holding, Eğitim, Sağlık ve Çevre alanlarına yaptığı yatırımlarında gösterdiğini duyarlılığı Toplumsal Sorumluluk alanında da göstererek, birçok Camii ve aş evinin ülkemize kazandırılmasını sağlamıştır.


Ali Topçuoğlu Camii

Mustafa Topçuoğlu Camii

Mustafa Hilmi Topçuoğlu Taziye Evi